Czech | English

hotline: +420 543 254550-2

Úvodní stránka >> Kdo jsme

Kdo jsme

BRNOMETAL je především reklamní agentura, která individuálně a účelně komunikuje s klienty a pružně reaguje na jejich potřeby.

billboard Poskytneme Vám kompletní servis v oblasti reklamy. Nabízíme Vám reklamní předměty, orientační systémy do budov i do exteriéru, reklamní tabule, světelné reklamy, razítka, malby na fasády, PE tašky s potiskem, papírové tašky, tisk vizitek, katalogů a to i v malých nákladech.

Poskytujeme reklamní služby, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. V naší nabídce nechybí inzerce v tisku, direct mailing, výroba reklamních spotů a nákup časů pro jejich odvysílání v rozhlase a televizi, výroba reklamních a instruktážních videokazet a DVD na profesionálním zařízení, vizualizace a multimediální prezentace. Jsme dodavatelé textilu značky COLUMBIA.

Veškeré produkty a služby Vám můžeme poskytnout prostřednictvím naší chráněné dílny.

Historie společnosti a naše další aktivity:

Společnost BRNOMETAL, s.r.o. byla založena v roce 1992. Tehdy bylo její hlavní náplní nakládání s barevnými kovy: výkup, recyklace, obchod, transport, likvidace a demontáže provozů a zařízení.

V roce 1998 rozšířila společnost BRNOMETAL své aktivity o zpracování a recyklaci plastů, především PET lahví a dalších obalových materiálů.Více informací o těchto aktivitách společnosti BRNOMETAL naleznete na samostatných webových stránkách.

Divize reklamní činnosti vznikla původně pro potřeby propagace aktivit společnosti souvisejících s propagací zpracování barevných kovů a recyklace plastů, když se ukázalo, že toto řešení bude efektivnější než nákup reklamních služeb od externích dodavatelů. Díky flexibilitě a vynikající kvalitě poskytovaných služeb reklamní divize začala společnost BRNOMETAL, s.r.o. nabízet tyto aktivity ostatním subjektům. Toto řešení se na trhu úspěšně ujalo, a dnes je poskytování reklamního fullservisu dominantním pilířem společnosti BRNOMETAL.