Czech | English

hotline: +420 543 254550-2

Úvodní stránka >> Co nabízíme

Co nabízíme

Vlastní Bigboardy

Nabízíme Vám k pronájmu atraktivní reklamní plochy na našich osvětlených BIGBOARDECH 9,6 x 3,6 m v Praze a v Brně. Disponujeme reklamními plochami formátu BIG i EURO v počtu řádově stovek kusů po celé ČR

více informací

DTP, tisk a plotterová grafika

V DTP studiu firma zaměstnává zkušené kreativní pracovníky, kteří pro Vás pohotově připraví tiskové materiály pro všechny běžné technologie od grafického návrhu až po vlastní výrobu.

více informací

Návrh a realizace výstavních stánků

Pro Vaši expozici na tuzemských i zahraničních veletrzích Vám zajistíme FULL SERVICE od zajištění výstavní plochy, přes architektonický návrh až vlastní realizaci včetně vybavení kompletním příslušenstvím, zajištění hostesek či doprovodného programu.

více informací

Reklamní předměty

V naší nabídce najdete široké spektrum dárkových předmětů, na které aplikujeme Vaše sdělení nejvhodnější technologií. Vedle "tvrdých" předmětů můžete oslovit Vaše partnery či klienty potiskem nebo nášivkou na oblečení pro volný čas nebo na pracovních oděvech.

více informací

Kalendáře a diáře

Kalendáře a diáře patří k tradičním praktickým dárkům, na které jsou Vaši klienti zvyklí. Proto nechybí ani v naší nabídce. Navíc umíme tyto předměty ozvláštnit a učinit z nich nadstandardní dárek.

více informací

Chráněná dílna

Některé z aktivit naší skupiny realizujeme v chráněné dílně. Proto Vám můžeme poskytnout reklamní sužby v režimu náhradního plnění.

více informací